30 listopada 2014

Miesięczne podsumowanie - listopad

Wydaje się, że niedawno zasiadałam przed biurkiem i pisałam podsumowanie października, a tutaj już kończy się nam listopad...
Czy na blogu działo się coś szczególnego?

Zacznijmy od statystyk:
 • liczba wyświetleń: 714 (na 4 033)
 • najpopularniejszy post: Urodzona o północy - C. C. Hunter - 74 wyświetlenia
 • przeczytanych książek: 5; Ewa Nowak Kiedyś na pewno, C. J. Daugherty Wybrani, C. C. Hunter Urodzona o północy + Przebudzona o świcie, Gayle Forman Zostań, jeśli kochasz
 • opublikowanych postów: 6
 • liczba obserwatorów: 38 (wzrosła o 4)
 • przeczytanych stron: 1663 (w tym 160 stron Telemacha w dżinsach Adama Bahdaja)
Cóż, ten miesiąc minął bardzo, bardzo szybko. Tydzień leciał za tygodniem. Nazbierało mi się trochę książek do przeczytania (oprócz tych z biblioteki oczywiście). Nawet dzisiaj w biedronce nabyłam sobie W śnieżną noc Johna Greena, Maureen Johnson i Lauren Myracle w trochę niższej cenie niż jest na okładce. Ucieszyłam się, bo teraz wiem dokładnie co będę czytała siedząc przy choince! Jeśli chodzi o książki, które teraz czytałam, to myślę, że recenzje powinny pojawić się w grudniu, ponieważ miałam teraz troszkę nauki i w tygodniu nie dało się siąść i napisać coś. Będę teraz przerabiała Telemacha w dżinsach i mówiąc szczerze, to nie wiem z jakiej planety jestem, bo męczę się z tą książką od bodajże dwóch tygodni i nie mogę tego skończyć. Wszyscy dokoła mnie twierdzą, iż im przypadła do gustu ta lektura, ale mi jakoś ona nie leży... Sama nie wiem czemu. Może dlatego, że jest lekturą? Poza tym w klasie mieliśmy ustalone, że zamiast mikołajek będziemy mieć wyjazd do kina na Kosogłosa cz.1, ale nie wypali to, ponieważ reszta klasy się nie uczy - nie będę Wam smęcić i wchodzić w szczegóły, ale jestem tym rozczarowana i zawiedziona. Na pocieszenie byłam jednak na seansie "Karolina" z przyjaciółką i znajomymi (pozdrawiam dziewczyny i "Wujka"). Z konkursu polonistycznego miałam ok. 71% i wychowawczyni wysłała moją pracę do sprawdzenia, więc żyję w niepewności czy się dostałam do drugiego etapu, ale sama się sobie dziwię, że tak wysoko napisałam, serio!

Co do planów na grudzień, to powinnam wstawić jakiś stosik z książkami zakupionymi przeze mnie w listopadzie oraz z tymi, które wypożyczyłam z biblioteki.


Co działo się u Was w listopadzie? :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

10 komentarzy :

 1. Mnie też moje plany co do Kosogłosa 1 nie wyszły. .-. Ale ogólnie, to przez chorobę nadrobiłam w czytaniu i wynik listopadowy jest zadowalający. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję statystyk i mam nadzieję, że dostaniesz się do drugiego etapu konkursu :)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobre wyniki. Oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. faktycznie, listopad minął błyskawicznie. :)
  polecam Kosogłosa,wspaniały film .:)
  a po za tym trzymam kciuki za konkurs.
  miejmy nadzieję, że przejdziesz dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyników i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję dobrych wyników i życzę dalszej przyjemności z blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne wyniki, a w grudniu życzę jeszcze lepszych ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Listopad przeleciał mega szybko, nawet nic z niego nie zapamiętałam... Gratuluję 71 %, trzymam kciuki, żebyś przeszła ! ;)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.