1 listopada 2014

Miesięczne podsumowanie - październik


 Październik... Czas konkursów, intensywnej nauki oraz sprawdzianów...
A co się działo na blogu? Sprawdźmy!

 Statystycznie:
 • liczba wyświetleń:  777 (na 3 345)
 • najpopularniejszy post: "Albo, Albo" TAG - 73 wyświetlenia
 • przeczytanych książek: 6; Homer Odyseja, Jodi Picoult Tam gdzie ty, John Green Gwiazd naszych wina, Rosie Rushton Czy to już miłość?, Ewa Nowak  Bardzo biała wrona, Adam Mickiewicz Pan Tadeusz (księgi I, II, X, XII + Epilog)
 • opublikowanych postów: 5
 • liczba obserwatorów: 34 (wzrosła o 8)
 • przeczytanych stron: 2097 (w tym 192 strony książki Ewy Nowak Kiedyś na pewno)

 

Październik minął w szybkim tempie, ponieważ na co dzień miałam dużo rzeczy do zrobienia. Niby drugi miesiąc nauki, a tutaj tyle pracy, sprawdzianów, kartkówek, że nic nie robić, tylko za głowę się łapać... Ale były też pozytywne momenty! Mogę do nich zaliczyć urywanie czasu na czytanie, wyjście do kina na "Więźnia labiryntu" oraz spotkania młodzieżowe, na których sobie śpiewamy (KSM). Przygotowywałam się także do konkursów, które pisałam (napisane - niemiecki, geografia, 5 listopada piszę polski). Z niemca źle nie było, a z geografii, cóż... pani się na mnie "zawiodła", ale nie jestem idealna i parę rzeczy mi umknęło (w przyszłym roku już nie idę na ten konkurs - to nie dla mnie). Z polskiego przygotowuję się  najbardziej, poza tym jest super temat, więc mam nadzieję, że jakoś to napiszę! :) Dostałam także paczuszkę z cukierkami na Halloween od Alicji z tt z okazji hashtagu #cukierkinahalloween. Jestem tak ogromnie szczęśliwa, bo pierwszy raz mi się tak poszczęściło! Dziękuję Alicjo! Odnalazłam także genialne opowiadanie dziewczyn, które mają ogromny talent, więc jeśli gustujecie w mitologiach, to musicie koniecznie wejść na TRUDNE SPRAWY OLIMPU i przeczytać! Polecam hardo! ♥

http://trudne-sprawy-olimpu.blogspot.com/
Kliknijcie w obrazek! :)

Jeśli chodzi o to, co czytam teraz, to z biblioteki mam Wybrani oraz  Urodzona o północy, więc za nie wezmę się w pierwszej kolejce. Kończę także  Kiedyś na pewno Ewy Nowak, ale nie jestem pewna, czy napiszę coś o tej powieści akurat. Recenzja książki Bardzo biała wrona  powinna pojawić się na dniach, ponieważ jest gotowa, ale nie chcę dawać tak wszystkiego na jeden raz.

A jak minął Wam październik? :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

9 komentarzy :

 1. Dobre wyniki i życze jeszcze lepszych w listopadzie :)

  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, tylko mogę pozazdrościć takich wyników ;) Ja osobiście nie miałam chwili wytchnienia zwłaszcza pod koniec miesiąca, więc liczba przeczytanych przeze mnie książek jest o połowę mniejsza :)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyników i udanego listopada. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetne wyniki ;) Gratulacje i życzę jeszcze lepszych w listopadzie :)

  Pozdrawiam,
  Alpaka

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje wyników i życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja z kolei lubiłam konkursu z geografii, ale to już odległa (no może nie aż tak bardzo) przeszłość :D Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne wyniki. Ja w 2 i 3 gim byłam na konkursach z geografii, ale zawsze 'coś brakło'. Teraz jestem na mat-geo-ang i raczej na konkursy się z niczego nie wybieram, chociaż profil wydaje się dobry...
  Życzę udanego listopada !

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję Ci wyników i życzę, by w w listopadzie były równie dobre, jak nie lepsze! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawią mnie Twoje recenzje książek Ewy Nowak, ja za nimi nie przepadam. Gratuluję wyniku. :) Temat na opowiadania mi się podoba, spojrzę. :) Powodzenia na konkursie:)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.