6 kwietnia 2016

Miesięczne podsumowanie - marzec


https://www.instagram.com/oxuria/

Marzec jest miesiącem końca zimy i początku wiosny, czyli w tym miesiącu wszystko budzi się do życia. Nie będę ukrywać, dla mnie czas ten stał się bardzo ożywiający i jestem z tego bardzo zadowolona. Wydarzyła się masa ciekawych rzeczy, powstało dużo pozytywnych wspomnień, a o jednej rzeczy stworzyłam nawet osobny post, ale jeszcze poczekam z publikacją pewien czas, niech ten tekst trochę dojrzeje...

Jeśli o strefę książkową chodzi, mogę powiedzieć, że wszystkie pozycje, które przeczytałam (a jest ich 7), spodobały mi się bardzo - nie znalazłam między nimi żadnej rozczarowującej. Styl, fabuła, postaci - wszystko to spełniło moje wymagania, a nawet je przewyższyło. Do tych pozycji należą: drugi tom Blasku Corredo Agnieszki Grzelak - Córka Szklarki (uwielbiam tę serię!); Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender Leslye Walton - recenzja wkrótce; całe Kroniki Białego Królika (4 tomy) Geny Showalter; Byłam tu Gayle Forman.

Co się tyczy przygód Alicji pośród zombie (tak, nie użyję formy 'zombi', ponieważ uważam ją za bardzo, ale to bardzo spolszczoną), chciałam poczytać już o jej losach od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz udało mi się zmobilizować i za jednym machnięciem przeczytałam całą serię. Jestem jak najbardziej na tak, jednak więcej poczytacie w recenzji ostatnio wydanego tomu. 

Kończąc ten dzisiejszy misz-masz i niekonwencjonalne podsumowanie, pragnę tylko stwierdzić, iż chciałabym, by takich marców było więcej w tym roku i także Wam tego życzę!

Wiktoria
UDOSTĘPNIJ TEN POST

7 komentarzy :

 1. Gratuluję wyników i życzę aby kwiecień był jeszcze lepszy :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie również strasznie irytuje słowo ZOMBI. Ja rozumiem, że Polska no ale w tym przypadku przesadzają. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyniku i cieszę się, że wszystkie przeczytane książki Ci się spodobały ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyników i życzę Ci, żeby kwiecień był tak samo, a może nawet i lepszy czytelniczo <3
  Buziaki,
  SilverMoon z bloga Books obsession :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku! Życzę zaczytanego kwietnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyników i cieszę się, że marzec był dla ciebie tak udany! :)
  Życzę Tobie również powodzenia w kwietniu i na egzaminach!

  OdpowiedzUsuń
 7. Też przeczytałam w marcu Osobliwe i Cudowne Przypadki Avy Lavender. Niesamowita książka ;)

  + zapraszam na mojego bloga: KLIK Co prawda dopiero zaczynam, więc są na nim dopiero 2 posty, ale już niedługo pojawią się na nim m.in. recenzje książek, więc zapraszam!

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.