12 marca 2016

1000x połącz kropki. Zwierzęta - Thomas Pavitte

Instagram
"W dobie dziecięcych rozrywek przeznaczonych dla dorosłych, z dumą prezentujemy 1000x połącz kropki. Zwierzęta. Thomas Pavitte stworzył wyjątkowy zbiór łamigłówek składających się z 1000 kropek, których łączenie zajmuje przyjemnie dużo czasu. Jego wyjątkowy styl w powiązaniu z urokiem zwierząt sprawia, że to stworzone rysunki oprócz funkcji czystko rozrywkowej mogą też pełnić rolę dekoracyjną." /z okładki

Ostatnio spotykam się z dużą ilością antystresowych kolorowanek dla dorosłych, jednak nimi nie jestem aż tak bardzo zainteresowana. Alternatywą dla wspomnianych pozycji okazała się jedna z dwóch propozycji Wydawnictwa Insignis - po prostu łączenie kropek (tyle że jest ich aż 1000!), a po skończeniu każdego rysunku zaobserwować można niesamowity efekt.

W książce znaleźć można takie zwierzęta jak: delfin, koala, koń, kot, krokodyl, króliki, leniwiec, lis, panda, papuga, paw, pies, słoń, szympans, świnia, tygrys, wąż, żaba, żółw i żyrafa. Tym, co spodobało mi się najbardziej, jest to, że strony, na których łączy się kropki, są grube i używany przeze mnie długopis żelowy nie przebija się na drugą stronę (co akurat nie ma większego znaczenia).

Moim zdaniem spędzanie czasu na łączeniu tych kropek odstresowuje oraz daje zadowalające efekty w postaci artystycznych rysunków zwierząt. Autor, nowozelandzki grafik, spisał się naprawdę świetnie. Polecam!

1000x połącz kropki. Zwierzęta Thomas Pavitte, Wydawnictwo Insignis 2016

9/10 [rewelacja]

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Insignis!
UDOSTĘPNIJ TEN POST

7 komentarzy :

 1. O, ciekawe ^^ Zostanę co prawda przy kolorowankach, ale ten kotek jest genialny! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O jakie urocze! Uwielbiam taki styl, ale zostanę przy tworzeniu ich samodzielnie w całości :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie to wygląda, ale z całą pewnością jest pracochłonne :) Czasem lubię rysować w zeszytach, kartkach.. więc myślę że to "książka" idealna dla mnie.
  Justyna z livingbooksx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jednak wolę kolorowanki antystresowe albo malowanie samodzielne. Chociaż ten kociak wyszedł cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako dzieciak uwielbiałam łączenie kropek! :D

  Bookeaterreality

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki tego typu zdecydowanie nie są dla mnie, nie mam do nich cierpliwości :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie łączenie kropek musi być super... :D Uwielbiałam to :D Mam już kolorowankę, może teraz czas na łączenie kropek... zobaczymy :D

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.