1 listopada 2015

Przebłyski wspomnień [1/2015]

 Przebłyski wspomnień to seria, która ukazywać będzie się co miesiąc i zawarte będą w niej zdjęcia, czasem jakiś tekst mówiący o minionym czasie. Posty z tej serii utrzymane będą w tematyce książkowej, ale nie tylko, bo pokażę w nich także trochę mojej normalności, rutyny. Zdjęcia pochodzą z mojego Snapchata, Instagrama, a niektóre z nich nawet nie były publikowane - to ich pierwszy raz ;)

Zapraszam!

Na pierwszym zdjęciu widać bluzę, która jest po prostu cudowna i chciałabym ją mieć :D Później dwa snapy - jak jechałam na badanie (sprawcie, bym zapomniała o tej porażce, czyt. szpitalu), a na drugim siedziałam już w domku i przeglądałam sobie bloga Alicji ;) Poniżej cytat z Cross my heart, hope to die Sary Shepard.

Tutaj egzemplarze recenzenckie od Wyd. Insignis, notatki z historii, trochę czekania na autobus, mój certyfikat ze świetnego projektu i przepisywanie cytatów z Klucza.
Co można robić na wychowaniu fizycznym, kiedy ma się zwolnienie? Czytać! Ostatnio wychodzą też odcinki drugiego sezonu IZombie, więc oglądam <3
Cudowny Klucz! <3
Zaplątanych uwielbiam, dodatkowo musiałam obejrzeć sobie ten film jeszcze raz do konkursu z języka polskiego, więc zrobiłam to z wielką przyjemnością! Czytając To przez ciebie! wciągnęłam się niesamowicie razem z moją zakładką-sówką, a przy Próbach ognia towarzyszyła mi zakładka od Izy <3
Tutaj trochę październikowych dobrych myśli.
Wspomniałam już, że uwielbiam moją księżycową zakładkę? :D
Biblioteczne zdobycze i owoc świeżutkiej współpracy z Wydawnictwem HarperCollins :)
29 października miała miejsce cudowna akcja dla wszystkich kochających Zwiadowców - postaram się napisać o tym osobny tekst. W komiksie Morze Potworów się zakochałam i nie przyjdzie mi tak łatwo oddanie go do biblioteki!
UDOSTĘPNIJ TEN POST

8 komentarzy :

 1. Jeej! Cieszę się, że zdecydowałaś się robić takie posty! *.* I nawet ja się załapałam :D
  Ta zakładka z fazami Księżyca jest cu-do-wna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł na serię. Sama bym chętnie coś takiego zrobiła, bo czasem chciałabym oprócz książek publikować co się u mnie dzieje. Jednak mój stary Lg już dawno odmówił posłuszeństwa i aparat jak nie działał - tak nie działa.
  Buziaki!
  www.filigranoowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o piosenkę, to słyszałam tę wersję Just can't let her go, ale zdecydowanie wolę w wykonaniu One Direction ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakładka z księżycami najlepsza! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł na serię, uwielbiam oglądać takie posty ;) Ta zakładka jest cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy pomysł na serię i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany, ta bluza...! Ja też chcę! *____*
  Zaplątani! Mam ochotę obejrzeć jakąś bajkę Disneya. XD

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyznam, że ciekawy cykl z postami. Piękne zdjęcia, a zakładka z księżycami rzeczywiście świetna :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.