31 marca 2015

Miesięczne podsumowanie - marzec

 Statystyki:
 • liczba wyświetleń: 1 350 (na 8 350)
 • najpopularniejszy post: Titles TAG - 109 wyświetleń
 • przeczytanych książek: 7; Henryk Sienkiewicz Krzyżacy, Eve Edwards Demony miłości+Gra o miłość, C.J. Daugherty Zagrożeni, Agnieszka Wojdowicz Strażnicy Nirgali. Łowcy aniołów, Zoe Sugg Girl Online, Kerstin Gier Błękit szafiru
 • opublikowanych postów: 9
 • liczba obserwatorów: 65 (wzrosła o 8)
 • przeczytanych stron: 2237 (co daje ok. 72 stron dziennie)
 Marzec był względnie bardzo dobry dla mnie, ponieważ udało mi się przeczytać aż 7 książek, z czego większość naprawdę mi się spodobała. Otrzymałam także od wydawnictwa Insignis przedpremierowy egzemplarz recenzencki Girl Online, a od wydawnictwa SQN Chłopców Jakuba Ćwieka. Gdzieś na początku miesiąca wysłałam także recenzję do gazety Victor Gimnazjalista niczego nie oczekując. Pomyślałam sobie "wyślę, co mi tam", po czym całkowicie o tym zapomniałam. Po połowie marca przyszła do mnie paczka z książką w środku (Niepokorne. Eliza Agnieszki Wojdowicz) i nie miałam bladego pojęcia kto mógłby mi to wysłać (kto jest także na instagramie, wie o co chodzi). Nie było dołączonego żadnego liściku, ani nadawcy, więc myślałam, że to jakiś anonim. Później jednak przypomniało mi się, że z pewnością wysyłałam coś do redakcji Victora, a tam od razu trzeba podać swój adres, a do tego koleżanka, która zakupiła najnowszy numer, poinformowała mnie, iż w gazecie jest opublikowana moja recenzja Kręgu!
 W marcu byłam także w kinie na premierze filmu Bóg nie umarł, który bardzo polecam! Nie żałuję wydatku na bilet, najlepiej spędzony czas, jeszcze ta muzyka!
 Miałam także trochę wolnego w tym miesiącu, ponieważ były rekolekcje, a teraz mam wolne od soboty (witam ponownie, chorobo) i do szkoły wracam dopiero po świętach. 

A tutaj moja recenzja w gazecie! :)
 Wam, moi Drodzy Czytelnicy życzę kwietnia jeszcze lepszego niż marzec w czytelniczych osiągnięciach, jak i w innych dziedzinach życia :)
 Jeśli chodzi o święta Wielkanocne, mam przeczucie, że w tym tygodniu jeszcze będę miała okazję pożyczyć Wam smacznego niedzielnego śniadanka i koszyczka pełnego przeróżnych smakołyków! ;)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

14 komentarzy :

 1. Widziałam film pt. Bóg nie umarł i nie powiem, żeby mnie zachwycił.

  Gratuluję recenzji w gazecie ^^

  Wpadnij do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wspaniałych wyników i recenzji w gazecie ;)
  http://zawsze-usmiechniete.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie gratulacje wyników, wejść, a zwłaszcza, że Twoja recenzja ukazała się w gazecie, świetna sprawa. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wyniki, Wikuś! :*
  Dzisiaj w bibliotece szkolnej widziałam najnowszy numer Victora (bo ja gazet raczej nie kupuję) i widziałam twoją rec! ^^ +Pokazałam dziewczynom z klasy i jak zaczęły ją wychwalać to mogłam się pochwalić, że znam autorkę. :D
  Zazdroszczę ci obejrzenia tego filmu, ale od koleżanki wiem, że jest już dostępny na internecie, więc może niedługo obejrzę. ;)
  Pozdrawiam serdecznie! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne wyniki :) No i oczywiście gratuluję recenzji w gazecie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyniku oraz opublikowania twojej recenzji w gazecie! Oby więcej takich miłych niespodzianek!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję Ci wyników oraz publikacji recenzji w gazecie! :)
  Co do filmu "Bóg nie umarł" to właśnie planuję go obejrzeć i cieszę się, że Ci się podobał.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny wynik. Ja oczywiście gratuluje twojej recenzji w gazecie, musiało być to dla ciebie wielkie zaskoczenie. Życzę także mile spędzanych świąt :)
  Pozdrawiam :)
  http://zawsze-usmiechniete.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Super wynik czytelniczy. Pozdrawiam i będę zaglądać. Obserwuję oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję umieszczenia Twojej recenzji w gazecie! Sama kiedyś czytałam tę gazetkę, teraz jestem już chyba na nią za stara, bo matura za miesiąc :D

  Gratuluję marcowych wyników i oby kwietniowe były jeszcze lepsze! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję wyników i życzę jeszcze lepszych w następnym miesiącu :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.