24 grudnia 2014

Świątecznie

 Z okazji świąt, które zbliżają się bardzo szybciutko, chciałabym złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia; spełnienia najskrytszych marzeń, zaczytania się w wielu wspaniałych książkach, zdrowia, smacznej wieczerzy wigilijnej oraz spędzenia tych świąt w jak najmilszej atmosferze rodzinnej. No i oczywiście śniegu za oknami! :)

Chciałabym także poinformować Was, że recenzja już prawie gotowa - pojawi się po świętach (albo trochę później - będę chodziła po kolędzie misyjnej przez trzy dni). Co do szablonu... wiem, że tamten był ładniejszy, ale potrzebowałam zmian (można to też zauważyć po mojej fryzurze). Ten jest mojego autorstwa i potrzebuje jeszcze poprawek, ale jak na razie chyba jest ok. Przynajmniej nagłówek mi się podoba. Zobaczę co da się jeszcze zrobić z resztą, ale zajmę się tym dopiero w wolnym czasie, bo teraz urwanie głowy przed wigilią - potrawy, sprzątanie, przygotowania :)
 Jeśli chodzi o czytanie, to jest dobrze, bo czytam świetną książkę, a w kolejce także czekają super tytuły, więc mam nadzieję, że w tych wolnych dniach będę się dobrze bawić. :)


Jeszcze raz życzę Wam 
Wesołych Świąt! 
UDOSTĘPNIJ TEN POST

8 komentarzy :

 1. U mnie, niestety, zamiast śniegu- pada deszcz. :(
  Życzę Ci pięknych, rodzinnych Świąt i dużo książek pod choinką! Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta chciałabym, aby wreszcie spadł śnieg :c Z niecierpliwością czekam na kolejną recenzję :) A ten szablon nie jest zły, czasami potrzebna jest zmiana, a ja sądzę, że jest nawet lepszy od poprzedniego.

  Wesołych Świąt! :D
  Życzy Alpaka

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i również życzę Ci Wesołych Świąt :3
  Świetny szablon :) mogłabym wiedzieć w jakim programie czy na jakiej stronie robiłaś? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o nagłówek to robiłam go na Picmonkey.com :)
   Co do szablonu i tych wszystkich dodatków, to robiłam to wszystko na bloggerze w Projektancie szablonów zmeiniając ustawienia i wklejając różne kody CSS ;)

   Usuń
  2. A skąd brać te wszystkie kody, bo ja nie ogarnięta ? xd

   Usuń
  3. Wpisz sobie w google np kody CSS na bloggera i wyświetli ci się kilka blogów, na których są właśnie takie pomocnicze kody, jest także wyjaśnione co się zmienia po nich itp. :)

   Usuń
  4. Bardzo dziękuję za pomoc :3

   Usuń
 4. Ja również lubię zmiany, szablonu nie zmieniam może tak drastycznie, ale lubię mieć 'swój'. Dlatego nie ściągam z nikąd, sama wolę wymyślać :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.