8 listopada 2019

Atlas szczęścia – Helen Russel [zapowiedź – nowe wydanie]

„Atlas szczęścia” – nowe, wzbogacone wydanie najlepszej książki na zimowe wieczory 


Helen Russel, dziennikarka i pisarka, zawędrowała do Australii, Walii, Bhutanu, Irlandii, Finlandii, Turcji, Syrii, Japonii, Polski i wielu innych krajów, by odkryć sekrety szczęścia z różnych zakątków świata. 

Zamów w przedsprzedaży już dzisiaj! W przepięknie wydanym „Atlasie szczęścia” znajdziesz trzydzieści cztery powody do radości (nowy rozdział: Polska!). Helen Russel opisuje prawdziwie inspirujące zjawiska z całego świata, które dodają nadziei i pomagają przygnębionym. Czy bliskie jest ci „saudade”, słodko-gorzka przyjemność melancholijnych chwil rodem z Brazylii?  A może „aloha” – przybyła prosto z Hawajów filozofia oparta na harmonii, serdeczności i pokorze? 


Niektóre z pomysłów na szczęście wzajemnie sobie przeczą – tak jak niektóre kultury wydają się antytezami swoich sąsiadek. Nie szkodzi. Różnimy się między sobą. Bierz z tej książki to, co sprawdza się w twoim przypadku i w danej sytuacji. Czytaj. Inspiruj się. I czerp z życia pełnymi garściami! 

„Atlas szczęścia” Helen Russel ukaże się 13 listopada nakładem wydawnictwa Insignis. 


UDOSTĘPNIJ TEN POST

2 komentarze :

 1. O kurczę, naprawdę fajny pomysł na książkę. Nie dość, że dostarcza dużo wiedzy o otaczającym nas świecie, to jeszcze daje jakieś takie światełko nadziei, że nie wszystko musi być takie mroczne :D. Z chęcią bym przeczytała. Szczególnie ciekawi mnie rozdział o Polsce, bo z tego co zrozumiałam, to tam ma być, prawda? Wow.
  Pozdrawiam.

  http://demoniczne-ksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to nowe wydanie zostało właśnie wzbogacone o ten rozdział ;)

   Usuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.