6 stycznia 2015

Liebster Blog Award #4

Liebster Blog Award jest miłą zabawą, za pomocą której możemy wzajemnie się o sobie czegoś dowiedzieć - czasem faktów zaskakujących, czasem takich, które świadczą o podobieństwie między nami.
Otrzymałam nominację do LBA od Candice B./ Halcyon days, za którą bardzo dziękuję! :)

Zapraszam.
  

Oto pytania oraz moje odpowiedzi:
1. Skąd pomysł na nazwę bloga?
   Myśląc nad stworzeniem bloga, szukałam nazwy, która będzie krótka, łatwa do zapamiętania oraz będzie miała jakieś znaczenie, powiązane z tematem, który chcę realizować. Poszperałam trochę po słownikach i internecie i oto nazwa: Oxu.

2. Jakie jest twoje hobby?
   Jednym z wielu jest oczywiście czytanie książek, ale od pewnego czasu lubię oglądać seriale typu: Teen Wolf, Reign czy moje najnowsze odkrycie (niestety tylko 1 sezon - więcej nie będzie) The Secret Circle. Czytam także pojedyncze blogi z opowiadaniami, które uwielbiam, np. Trudne Sprawy Olimpu, Cień (I) + Pułapka (II), Hybrid Sisterhood i inne. :)

3. Ulubiony przedmiot w szkole?
  Obawiam się, że takiego nie mam.

4. Jakie blogi czytasz najchętniej?
  Książkowe, takie, które wymieniałam wyżej oraz z ciekawą fabułą, bez licznych błędów, bo często męczy mnie czytanie przykładowo rozdziałów, w których jest pełno powtórzeń itp., dlatego zostawiam sobie tylko, te które bardzo polubiłam, albo przywiązałam się do nich.

5. Skąd pomysł na bloga?
  Chciałam zacząć dzielić się z innymi gdzieś moimi odczuciami, opiniami na temat książek, bo przed założeniem bloga nie miałam takiej możliwości. Poza tym posiadanie bloga, na którym publikuje się różne posty rozwija moje "talenty" pisarskie, a raczej jakiś ich odsetek. 

6. Masz najlepszą przyjaciółkę/najlepszego przyjaciela?
  Tak, mam przyjaciółkę, której mogę ufać.

7. Wolisz komputer, laptop, tablet czy telefon?
  Ostatnio nastawiłam się na tablet i laptopa, bo mi z nich wygodniej korzystać, dzięki czemu mój telefon może sobie trochę oddychnąć. Na komputerze lubię to, jak monitor pokazuje mi ładnie kolory i grafikę - tak wyraziście.

8. Jakie seriale oglądasz?
  Teen Wolf, Reign, Arrow, The Secret Circle, a ostatnio zastanawiam się nad rozpoczęciem Red Band Society. Myślę nad tym, żeby stworzyć kilka postów o serialach, które oglądam. Co o tym sądzicie?

9. Jaki jest ostatni film, który obejrzałeś?
   Charlie - niesamowity film, który spodobał mi się tak bardzo jak i książka. Płakałam, polecam! Jeszcze wcześniej oglądałam Thor: Mroczny świat, który strasznie polubiłam - lubię takie klimaty.

10. Czy masz jakieś pomysły na ulepszenie bloga?
  Pomysłów mam pełno, ale nie wiem, jak to zrealizować - znam się tylko tak ogólnie na kodach CSS itd., więc nie wiem jak zmienić niektóre rzeczy. Chciałabym zmienić wygląd Menu, komentarzy czy postów, ale ostatnio już nie mam siły do pracowania nad wyglądem bloga, bo dopada mnie bezsilność. W ogóle całkiem inaczej wyobrażałam sobie szablon (własnej roboty), który teraz jest, ale wyszło, jak wyszło.
11. Cieszysz się z nominacji?
  Cieszę się, ponieważ lubię odpowiadać na takie pytania i myślę, że możecie czegoś się o mnie dowiedzieć z moich odpowiedzi. Mam nadzieję, że ja także się czegoś dowiem o Was. ;)

UDOSTĘPNIJ TEN POST

6 komentarzy :

 1. Gratuluję kolejnej nominacji :) Też niedawno oglądnęłam Thora i całkiem mi się spodobał :)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię oglądać seriali, a i za filmami nie przepadam. Ogólnie raczej unikam oglądania telewizji. Wolę czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teen Wolf, Reign i Arrow również oglądam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy TAG, chociaż widziałam lepsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się Twoje odpowiedzi i może w weekend obejrzę Charli,, bo jakoś mnie pokusiłaś :3

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.