4 października 2016

Love, Tanya - Tanya Burr

Love, Tanya to książka, można by powiedzieć, o wszystkim i o niczym. Znana brytyjska youtuberka Tanya Burr postanowiła zebrać swoje przemyślenia i doświadczenia z poszczególnych dziedzin i stworzyć książkę. Składa się ona z paru części, takich jak m.in. dorastanie, miłość, życie, ale i pielęgnacja włosów, paznokci czy skóry. Tanya porusza różną tematykę - opowiada trochę o sobie, swoim dzieciństwie, pierwszej pracy i o tym, jak przebiegało jej życie. Dodatkowo wspomina o swoich podróżach, wyjazdach, przyjaciołach i sposobach na radzenie sobie w razie ataków paniki, które ją samą spotykają do tej pory. Zostały ułożone przez nią także różne rankingi w stylu top10 w różnych sferach, które mogą na przykład pomóc Czytelnikowi w jakimś wyborze.

"Na świecie istnieją marzyciele i realiści. Można by pomyśleć, że marzyciele trafiają na marzycieli, a realiści na realistów, ale częściej jest na odwrót. Widzisz, marzyciele potrzebują realistów, którzy będą pilnować, żeby nie wznieśli się blisko słońca. A realiści? No cóż, bez marzycieli nigdy nawet nie oderwaliby się od ziemi".

Czytając tę pozycję, można zrelaksować się i odpocząć, ponieważ Tanya nie posługuje się wyszukanym słownictwem, tylko przystępnym i przedstawia wszystko jasno. Dodatkowo wydanie jest bardzo estetyczne i wzbogacone o wiele zdjęć autorki z różnych etapów jej życia i nie tylko. Czymś, co bardzo mi się spodobało, stał się rozdział z przepisami, które koniecznie muszę kiedyś wypróbować!

Myślę, że głównymi zainteresowanymi tą pozycją będą widzowie autorki oraz ci, którzy lubią czytać takie poradniki. Więc jeśli jesteście takimi osobami, mogę Wam z przyjemnością polecić Love, Tanya!
Love, Tanya Tanya Burr, Wydawnictwo Insignis 2016, str. 304

7/10 [dobra]

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Insignis!
UDOSTĘPNIJ TEN POST

1 komentarz :

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.