4 maja 2019

5 lat Oxu! + rozdanie


Kolejny rok, kolejny post.

Początek maja już zaczyna na dobre kojarzyć mi się z takim szczególnym czasem, kiedy wiem i czuję, że to miejsce dla mnie coś znaczy, bo wkładam w nie swój czas, pracę i chęci. I choć zdarza mi się po prostu nie chcieć, to idę dalej, bo wiem, że i tak będzie mi tego brakować. Oxu to już część mnie, której trudno będzie mi się pozbyć.

Korzystając z okazji, chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do dalszego budowania tego miejsca, za wszystko – wsparcie, motywację, po prostu bycie. Mam na myśli moich przyjaciół, których już chyba nie dziwi to, że siedzę tyle przy książkach i pisaniu, którzy sami wkręcają się w ten książkoholizm (a jak nie w to, to chociaż wysłuchują mojego gadania i urządzamy sobie wycieczki do kina). Rodzinę. Wydawnictwa – za zaufanie i współpracę. No i Was – Czytelników – bo jeszcze tu zaglądacie, czytacie i komentujecie. Wiedzcie, tak dla jasności, że nie zamierzałam nigdy pisać przychylnych opinii tylko dlatego, że w wyniku współpracy otrzymałam książkę do przeczytania i zrecenzowania. Nie robię tego i nie planuję, więc jeśli teksty są pozytywne – to dlatego, że najzwyczajniej w świecie coś mi się spodobało lub nie znalazłam powodów, by uważać inaczej. 

Planów większych nie snuję, bo matura tuż za rogiem, później jakieś studia... Będzie się działo na bieżąco. 

Pamiętajcie, że możecie mnie złapać na Instagramie (tu dużo zdjęć!) i na Facebooku (a tutaj filmów, nowinek i luźnych przemyśleń)! ;) Plus Lubimy Czytać i Goodreads.


Na Instagramie ruszyło rozdanie, możecie wziąć udział!Wyświetl ten post na Instagramie.

💙ROZDANIE💙 Z okazji piątych urodzin bloga i osiągnięcia ponad tysiąca obserwatorów na Instagramie możecie zgarnąć "Inną Blue" Amy Harmon - UWAGA! książka oznaczona została pieczątką z napisem "egzemplarz bezpłatny" (nabyty drogą współpracy z wydawnictwem). . 🌼 Obserwuj @oxuria 🌼 Polub ten post i udostępnij go na swoim instastory (oznacz mnie tam) 🌼 W komentarzu napisz, dlaczego akurat Tobie należy się nagroda i zaproś dwóch znajomych 🌼 Opcjonalnie możesz polubić stronę Oxu na Facebooku (nie jest to obowiązkowe!) . Rozdanie trwa od 04.05 do 21.05, wyniki ogłoszę w ciągu tygodnia od zakończenia akcji. Do zgarnięcia jest jeden egzemplarz książki. Wybór osoby wygranej odbędzie się przeze mnie na podstawie odpowiedzi. Konta konkursowe nie będą brane pod uwagę. Wysyłka tylko na terenie Polski, rozdanie nie jest powiązane w żaden sposób z Instagramem. . { #rozdanie #giveaway #bookstagramtopasja #polishbookstagram #bookstagrampl #amyharmon #innablue }
Post udostępniony przez Wiktoria Rówińska (@oxuria)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

5 komentarzy :

 1. Wspaniała rocznica. Sto lat dla bloga.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę wielu sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Życzę kolejnych zaczytanych lat :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i oby przed Tobą rysowały się kolejne długie lata w blogosferze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, to już szmat czasu :) trzymam kciuki na maturach!
  i powodzenia w dalszej pasji!

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.